Stroje

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Kvalitný vysoko horľavý plyn (bután) vynikajúci na plnenie kuchynských plynových zapaľovačov, flambovacích pištolí a fondue horákov značky Tescoma a ostatných kuchynských plynových zapaľovačov so zodpovedajúcim plniacim otvorom, vhodný aj na plnenie plynových cigaretových zapaľovačov. Pri použití, skladovaní aj recyklácii sa riaďte bezpečnostnými pokynmi uvedenými na obale výrobku.
naša cena 4,40 €

Plyn do kuchynských zapaľovačov PRESTO 250 ml


Teplomer na meranie teploty vo vnútri mäsa pri jeho tepelnej úprave zaručí, že bude mäso pripravené tak, jako chutí práve vám. Sada 2 ks. Materiál: nerez, sklo. Rozmery: pr. 2,5 cm, dĺžka 7 cm.
naša cena 5,79 €

Teplomer nerez na pečenie mäsa 2 ks


Váha kuchynská digitálna s LCD displejom, s možnosťou váženia v g, lb, oz. Váživosť 15 kg, minimálna merná hodnota 1 g, automatické vypnutie, možnosť vynulovania TARA. Napájanie: 2x CR2032 (nie sú súčasťou). Materiál: sklo, plast. S dekorom. Jednoduchá údržba. Indikátor slabej batérie a preťaženosti. Rozmery: 22,5x18,5x1,8 cm.
naša cena 20,99 €

Váha kuch. digi. sklo/UH 15 kg


Meria rýchlo a presne teplotu vnútri múčnikov, poliev, rozvarov aj ostatných pokrmov, nápojov, omáčok atď. v °C alebo °F. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu, vybavený LCD displejom a ochranným krytom čidla, dodávaný s batériou. Odolný voči pare a vlhkosti, neumývajte v umývačke. 
naša cena 19,80 €

Teplomer digitálny DELÍCIA


Váha kuchynská mechanická s odnímateľnou nerezovou miskou. Tú v prípade potreby môžete nahradiť aj inou - väčšou miskou a vážiť tak väčšie množstvo potravín. Len je potreba doladiť váhu s väčšou miskou pomocou nastavovacieho kolieska na nulu. Váži v g/kg. Váživosť 5 kg. Materiál: kov, plast. Ľahká údržba. Rozmery: miska pr. 21 cm, váha 21x21x25 cm.
naša cena 19,90 €

Váha kuch.mech. 5kg s miskou DAVE


Vareška – teplomer Vám rýchle pomôže zistiť teplotu pripravovaného pokrmu. Využijete ju pri kontrole pokrmov ohrievaných či varených deťom, na sledovanie teploty pri rozpúšťaní želatíny, mlieka pripríprave kvásku, apod. Stačí vložiť do pokrmu. Navyše ju použijete aj na miešanie a stieranie zvyškov potravín z nádoby. Materiál stierky - silikón.Napájanie: 1 gombíková batérie LR44. Rozmery: dĺžka -
naša cena 14,90 €

Teplomer nerez/UH vareška


Meria rýchlo a presne teplotu od vnútra pokrmov, nápojov, omáčok atď. v °C alebo °F. Vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu, vybavený LCD displejom a ochranným krytom snímača, dodávaný s batériou. Odolný voči pare a vlhkosti, neumývajte v umývačke.
naša cena 17,60 €

Teplomer digitálny PRESTO


Flambovacia pištoľ je vysoko účinný a efektívny horák. Je ideálnym a praktickým pomocníkom v každej kuchyni. Má všestranné využitie. Plní sa bežným plynom do zapaľovačov. Materiál: odolný plast a kov. Súčasťou balenia 4 porcelánové misky na zapekanie. Rozmery: 10x6x14 cm. PRÍPRAVA CREME BRULÉE, FLAMBOVANIE, KARAMELIZOVANIE CUKRUGRATINOVANIE, OPEKANIE ZELENINY, ÚPRAVA MÄSA, ...
naša cena 18,99 €

Flambovacia pištoľ + 4 zapek. misky


Kuchynská váha digitálna s odnímateľnou nerezovou miskou.Nosnosť 5 kg, rozlíšenie 1 g. Dva váhové systémy, prepínanie medzi g a lb, časovač/minútka, teplomer s rozpätím 0-40 °C (odchýlka merania +/- 0,5 °C).Napájanie 2x AAA 1,5 V batérie, indikátor preťažených a vybitých batérií.Funkcia dovažovania.
naša cena 22,49 €

Váha kuch. digitálna nerez 5 kg


Univerzálny teplomer digitálny s krytom zistí teplotu potravín, vzduchu... Meria v °C i °F, -40 °C až 240 °C. Záznam min. a max. Napájanie: 1x LR754 (súčastou výrobku). Rozmery: d. 20 cm.
naša cena 11,79 €

Teplomer univerzálny digitálny


Náhradná náplň - univerzálny butánový plyn do zapaľovačov Objem 300 ml.
naša cena 3,29 €

Náplň do plyn. zapaľovačov 300ml


Flambovacia pištoľ - vysoko účinný a efektívny horák. Je ideálnym a praktickým doplnkom každej kuchyne, má všestranné využitie v dielni a inde v domácnosti. Okrem rýchleho flambovania Vám pomôže vytvoriť na mäse chrumkavú kôrku ako z grilu - podávané grilované rebrá i kura budú mať ideálnu farbu a chuť.Ľahko odstránite perie z pripravovanej hydiny, bravčového kolena apod. Využijete ju na zapekanie
naša cena 14,99 €

Flambovacia pištoľ HOME


Elektrický teplomer s čidlom z nerezového kovu na meranie v širokom pásme teplôt. Rozsah merania teplôt  -50°C - 260°C, teplotné rozdiely na displeji min. 0,1°C až max. 0,5°C. Funkcia pamäť na vyvolanie a editáciu uložených min. a max. teplôt. Dĺžka kábla cca 85 cm.
naša cena 79,90 €

Teplomer digitálny -50 až +300°C


Vynikajúca pre ľahké a rýchle flambovanie cukrárskych výrobkov, karamelizovanie cukru, gratinovanie syra, opekanie zeleniny, prípravu chrumkavej kôrky steakov apod. Vyrobená z prvotriedneho odolného plastu a kvalitného kovu, vybavená bezpečnostnou poistkou, plní sa bežným plynom do zapaľovačov. Návod na použitie vo vnútri balenia.
naša cena 27,20 €

Flambovacia pištoľ


Profesionálny temperovací stroj pre čokolády, polevy, omáčky... regulácia do teploty 60 stupňov, s 1,5 l nerezovou vyberateľnou nádobou s vrchnákom.  Nádoba je na dne a priečne sa zahrieva, aby bola zabezpečená rovnomerná teplota. Riadenie teploty s termostatom. 230V/80W.  Rozmery 23x26cm, výška 13,5cm, objem 1,5l. Ako používať temperovací stroj 1,5l Städter: 1.Topenie -na výrobu praliniek ,
naša cena 85,90 €

Temperovací stroj 1,5 l


Slúži na meranie teploty surovín a karamelu +20 až +200 °C.
naša cena 13,90 €

Cukrársky teplomer


Praktický liehový teplomer v tvare tušky.Je určený hlavne na kontrolné meranie teploty,napríklad cesta,čokolády a podobne.Pracovná teplota -20 až 50 stupňov.Je z plastu,takže je odolný voči hrubšiemu zaobchádzaniu.
naša cena 5,60 €

Cukrársky teplomer


Určené na 1,8 kg čokolády. Toto zariadenie je bez vodného kúpeľa. Súčasťou stroja je aj gastronádoba s pokrievkou. Slúži k šetrnému ohrievaniu a dlhodobému udržovaniu konštantnej teploty potravin napr. čokolády, horúce ovocie apod.
naša cena 249,00 €

Temperovací stroj Negrella Express
novinka


Multifunkčný robot KitchenAid® je výkonný, nehlučný a krásny Výkonný, stabilný elegantný robot s funkciou šľahania, miesenia a miešania, spoľahlivý s dlhou životnosťou. Výkon 300w, objem nádoby 4,83l. Možnosť dokúpenia iných doplnkov ako mlynček na mäso, odšťavovač, lis na ovocie a zeleninu, mlynček na obilniny, krájač, nadstavec na cestoviny...
naša cena 680,00 €

KITCHEN AID ARTISAN

ZTk1MWU1ND