Úvod »Hmoty a prípravky»Ostatné » Callebaut Mycryo ™ 600g


        

Callebaut Mycryo ™ 600g

 

Číslo produktu: 006057
naša cena bez DPH : 17,92 €
naša cena s DPH (20 %):
21,50 €

Revolučná metóda súčasných svetových trendov prípravy mäsa a zeleniny dostupná už aj pre Vás. Už žiadne straty váhy pri pečení a grilovaní. Jednoduchá príprava: Mäso obalíte v kakaovom masle, prípadne dochutenom o koreniny a grilujete, pečiete,.. Nikdy predtým ste nemali mäso také šťavnaté. Mycryo je vhodné aj na grilovanie pečienok, zeleniny, šampiňónov a morských potvoriek. Môžete ho použiť na panvicu, gril i uhlie.

Mycryo je dehydrované kakaové maslo, 100% prírodný produkt bez cholesterolu.

Balenie: 0,6kg

100% čisté kakaové maslo vo forme veľmi jemného prášku.

Mycryo ™ je 100% prírodná zložka: čisté kakaové maslo vo forme prášku. Predstavuje skutočnú revolúciu v temperovaní. Pridaním len 2% Mycryo ™ do rozpustenej čokolády vzniknú potrebné stabilné kryštáliky pre pohodlné vytvorenie dokonalej vopred skryštalizovanej čokolády. Navyše pridaním kakaového masla dáte svojej čokoláde väčší lesk a tvrdší lom.

Mycryo ™ je tiež pozoruhodný rastlinný tuk pre smaženie a grilovanie. Odoláva teplotám vyprážanie lepšie, než maslo či oleje, a nepripaľuje sa. Navyše vyvoláva prirodzenú príchuť aj tých najlahodnejším zložkám, ako sú napr. mušle alebo husacia pečeň. Jednoducho obaľte zeleninu, mäso, ryby či hydinu v Mycryo ™ a fritujte alebo grilujte ich v horúcej panvici či na horúcom grile. Mycyro® môžete dokonca miešať s bylinkami alebo korením.

Podmienky skladovania: Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 20 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %

MzA1YmM0Z