Úvod »Airbrush» Airbrush sada MG-145


        

Airbrush sada MG-145

 

Číslo produktu: 145MG
naša cena bez DPH : 70,75 €
naša cena s DPH (20 %):
84,90 €

Sada obsahuje airbrush s mini kompresor s 3 úrovňami nastavenia tlaku, držiak na fixírku, pomocou ktorého sa naučíte zdobiť torty krok za krokom až čoskoro budete dosahovať úžasné výsledky. Ilustračné foto.

Charakteristika :

-tryska o priemere 0,3mm

-kapacita nádržky 2ml

Rady k používaniu: Ak ste ešte nikdy airbrush nepoužili (alebo aj áno), nájdite si chvílku voľného času  na zoznámenia sa s týmto zariadením. Nasledovaním týchto tipov a trikov  sa veľmi rýchlo dostanete bližšie k neuveriteľným výsledkom. Prosím uvedomte si, že airbrush je veľmi jemný mechanizmus, ktorý vám bude poskytovať výborné výsledky, pokiaľ sa budete riadiť inštrukciami, obzvlášť ohľadom čistenia a údržby.

Pár základných tipov:

Po vybratí airbrushu z krabice sa ubezpečte, že je hadička priechodná. Mohlo by dôjsť k ovplyvneniu prúdenia vzduchu. Do zásobníku na farbu kvapnite iba pár kvapiek. V tomto štádiu neotáčajte airbrush zásobníkom dolu, alebo ním netraste, nakoľko by sa mohla farba mohla vyliať a mohli by ste si zničiť svoje dielo. Airbrush vždy pokľadajte do držiaku, ktorý je súčasťou kompresoru. Zásobník na farbu nepreplňujte! Zapnutím kompresoru sa vám prúd vzduchu automaticky nastaví na ,,HIGH,, (vysoký), ktorý má väčší tlak. Nastavením prúdenia vzduchu na ,,LOW,, (nízke) získate väčšiu kontrolu nad farbením, nakoľko je tlak nižší. Kým žačnete farbiť tortu, vyskúšajte si to najskôr radšej na papier. Držaním airbrushu blízku pri povrchu získate tenkú čiaru. Držte trysku približne 15cm od torty a jemne stlačte spúšť. Pri nasprejovaní priveľa veľkého množstva sa na povrchu torty vytvoria malé kvapôčky, ktré môžu zničiť vašu prácu, preto je lepšie aplikovať niekoľko slabších vrstiev cez seba než jednu silnú. Po dokončení počkajtem než farba zaschne. Neskúšajte tortu, či je už suchá.

Čistenie:

Pri vymieňaní farieb nakvapkajte do nádržky pár kvapiek vody pre vyčistenie od predchádzajúcej farby. Keď dokončíte prácu s airbrushom, tiež najskôr kvapnite do nádržky pár kvapiek vody , vyfúkajte vodu a potom to isté zopakujte s čističom. Spúšť stláčajte pokiaľ z trysky nepôjde iba vzduch.

Upozornenie: Nepoužívajte kompresor viac ako 20 minút v kuse, nakoľko hrozí prehriatie, čo by mohl spôsobiť poškodenie kompresoru! Dlhodobejšie používanie môže skrátiť jeho životnosť. Po 20 minutách kompresor vypnite a nechajte vychladnúť.

NTBmNzlm